AnaSayfa

7/24 Hizmet
7/24 Hizmet
Günün her saatinde
Evden Eve
Evden Eve Nakliye
Müşterilerimizin Tüm Nakliyat İhtiyaçlarında Emrinizdeyiz
Oto Kiralama
Araç Kiralama
Profesyonel Hizmet
Motorlu Vale Hizmeti
Motorlu Vale
Anlık Hizmet
Driver
Şoför Kiralama
Size en güvenli şoför kiralama hizmetini sunuyoruz…
Valet
Vale Kiralama
Vale Park Hizmetleri Açılış , özel davet, düğün, kokteyl, parti, organizasyonlarınızda size destek vermek için hazır bekliyor Özel Davetlerinizde , Tecrübeli Vale Ekibimiz ile Acil Vale Park Hizmetimiz Emrinizdedir Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Arayınız…
Airport
Havaalanı Transfer Servisi
Özgür Bir Seyahat
MotoKurye
Motorlu Kurye
Minimum 1 Saat Maximum 3 Saat...
Yaya Kurye
Kurye Hizmeti
Farklı Seçenekler
Küfe
Modern Küfe Hizmeti
Motorlu Vale Emrinizde
Touristic
Personel Servisi
Her Zaman Farklı Çözümler
Shuttle
Shuttle Servisi
Air Port Transfer Services Bir araca ihtiyacınız olduğu her an, özel gün ve gecelerde, misafirlerinizi karşılamanız gerektiğinde ya da havalimanına Gidiş – Dönüşlerinizde 24 saat Acil V.I.P. Transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Profesyonel Sürücülerimiz Bir Telefonla Emrinizde.!  İhtiyaç Duyduğunuzda 7/24 Hizmetinizdeyiz  

Kaliteli Hizmetler Güvenilir Personel

 

Modern Küfe Hizmeti bizimle şekil kazandı Motorlu Vale‘nin size Extra Güvenlik Tecrübeli Personel Güleryüzlü Hizmet Garantisi ile Sunduğu Hizmetler …   7/24 Vale Kiralama Motorlu Vale Transfer HizmetiShuttle Services Vale Park Hizmetleri Şoför Kiralama Kurye Hizmeti Turizm Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Araç Kiralama Hizmeti sunmaktan onur duyarız bizi 7/24 arayabilir ve aşağıdaki şehirlerde hizmet almak için rezervasyon yapabilirsiniz

İstanbulAnkaraİzmirBodrumÇeşmeAntalyaBursaEskişehirDenizliMuğlaAydınBalıkesirKonyaKocaeliMersin

Ehliyetinizi, Canınızı ve Aracınızı tehlikeye atmadan kendi aracınızla evinize güvenle ulaşmanın en iyi yolu Motorlu Vale.

Alkollü direksiyon başına geçerek hem hayatınızı hem de ehliyetinizi riske atmayın. Arayın Motorlu Vale‘yi şoförlerimiz gitmek istediğiniz yere sizi güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırsın. Çağdaş Modern Küfe Hizmetimizle 3. Gurur yılımızda Vale Hizmetinde en güvenilir firma olarak Vale Kiralama, Şoför Kiralama, Kurye ve Transfer Hizmeti ve Taşımacılık Sektöründe öncü kuruluş Motorlu Vale

        ☆Artık ülkemizin hemen  her bölgesinde trafik kontrolü olduğunu göz ardı etmeyin.☆

   Benzer firmalardan farklı olarak biz 2 kişilik motorize ekiplerle hizmet vermekteyiz, böylece müşterilerimize daha hızlı hizmet verirken onları araçlarına konan motorun benzin kokusundanda korumuş oluyoruz, aynı fiyata daha yüksek bir kalite sunuyoruz, şık görünümlü ve deneyimli şoförlerimiz ihtiyaç duyulan her an haftanın 7gün 24saat vale ve şoför kiralama hizmeti verir.

Motorlu Vale Şoförlerimiz 2 kişi motosikletlerine atlayıp olduğunuz yere gelir. Bir motorsiklet kullanıcısı aracınızı kullanıcak olan Şık ve Deneyimli Vale arkadaşımızı aracınızı teslim almak üzere bırakır, siz aracınızda güvenli ve rahat bir yolculuk geçirirken diğer motorsiklet sürücüsü aracınızı takip eder, Valemiz sürüşü tamamladığında, diğer motorcu arkadaşımız Valemizi teslim alır.

Ailenizle ya da sevdiklerinizle özel bir gece planlıyorsunuz ya da sevdiğinize sürpriz yapacaksınız. Birkaç kadeh de içmek istiyorsunuz. Belki özel bir durum, belki de iş; büyük önlemler almanıza gerek kalmadan kendi aracınızla evinize güvenle ulaşmanın bir yolu var mıdır?

Özel günlerde ve gecelerde araba kolaylığın yanı sıra çeşitli zorluklar da yaşatir. Park yeri sorun olur, trafik çoktur, direksiyon başına geçebilmek için alkol alamazsınız derken dışarı çıkmak neredeyse eziyet haline gelir. Gönlünüzce eğlenemezsiniz bir türlü. Toplantınız ya da misafirleriniz vardır. İşlerinizle uğraşırken, bir de araba kullanmak; hele ki İstanbul trafiğinde pek de mümkün olmaz değil mi?

Cevabınız evet ise tam da size göre bir hizmetimiz var Motorlu Vale“Şoför tutacağım kendime, böyle olmuyor!” diye hiç mırıldanmadınız mı? O direksiyonun başına geçmek keyiften eziyete dönüştüğünde, kaç kere arabanızı gittiginiz mekanın önüne bırakıp taksiyle eve döndünüz?Trafik ya da yol, artık Motorlu Vale ile sorun olmaktan çıkıyor!Eğitimli ve deneyimli şoförlerle Motorlu Vale hizmetinizde!

motorlu-vale